Spóźniający się okres a stres i przeziębienie

Mojej dziewczynie spuznia sie okres 11 dni zrobila test wyszla 1 kreska stosunek byl ok 15 pazdziernika wytrysku nie bylo w pochwie ..czy tp przez stres nerwy ?a test zrobila w niedziele ..boli ja brzch a okresu nie ma ..czy moze byc w ciazy.. Jest lekko przeziebiona ..poiecie co jest nie tak ...a i obiawow ciazy nie ma zadnych.przez przeziebienie sie obuznia ?boli ja gardlo i glowa ale ma tez chore zatoki..jak byla u mnie miala silna biegunke cala noc i dzien czy to przez to bo oskabiona byla?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję wykonać ponownie test ciążowy. Miesiączka nie zawsze musi wystąpić w oczekiwanym czasie, cykle mogą stać się nieregularne przez wiele czynników, np. stres czy infekcję.