Spóźniający się okres i pozytywny wynik testów ciążowych a krwawienie
witam ostatnią miesiączkę miałam 24.09.2013 mikesiączka spóżnia mi sie juz 7 dni robiłam testy ciążowe i cztery wyszły pozytywnie z tym że kreseczka jest jaśniejsza byłam u lekarza i nic nie było widać w usg poszłam zrobić test na hcg i czekam na wynik i dziś zaczęłam krwawić Obawiam się czy to poronienie czy może nie byłam w ciąży

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Niestety nie mogę powiedzieć nić konkretnego w tym temacie niż to, że 4 krotny pozytywny wynik oznaczał najprawdopodobniej ciążę. Obecny stan wymaga ponownego badania USG przezpochwowego. Kluczowy jest też wynik beta hCG z krwi.