Spóźniający się okres i starania o ciążę

Ostatnią miesiączkę miałam 15.09. Cykl mam z reguły dokładnie 30-dniowy, jeśli już okres się spóźni to maksymalnie o 2-3 dni. Na chwilę obecną spóźnia się już ponad 3 tygodnie. Oczywiście mam już ustaloną wizytę u ginekologa, ale dopiero za 2 tyg. i się stresuję. Brałam długo tabletki antykoncepcyjne, nie biorę ich od ok. 3 miesięcy, cały czas po odstawieniu cykl był w normie. W tym cyklu starałam się zajść w ciążę, brałam kwas foliowy. Po spóźniającym się okresie zrobiłam 3 testy i były negatyw

Milena Lubowicz

Jeżeli testy były negatywne to szansa na ciąże nie jest duża, gdyż obecnie testy mają bardzo wysoką czułość.
Pozdrawiam