Spóźniający się okres po pettingu łechtaczkowym

Dobry wieczór mam pytanie uprawiam z chłopakiem peting lecz tylko na łechtaczce ,ponieważ jestem dziewicą czy jest jakaś szansa na ciąże ponieważ spóźnia mi się okres , piersi mniej bolą oraz mam bół w podbrzuszu dosyć częśto oddaje mocz dodam ze mój chłopak wrazie co zawsze myje ręce gorącą po wytrysku. i zazwyczaj on 1 się mną zajmuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest dość mała, ale nie można jej wykluczyć. Proponuję więc wykonać test ciążowy.