Spóźniający się okres po stosunku w dni niepłodne a ryzyko ciąży

Kochałam siŕ ze swoim partnerem 1 raz, w dni niepłodne z użyciem prezerwatywy od samego początku. Później prezerwatywa została sprawdzona i była szczelna. Pomimo to okres spóźnia mi siè już tydzień. Czy są jakieś szanse że jestem w ciąży ?

Lek. Paweł Szadkowski

Nawet poprawnie użyta prezerwatywa nie daje 100% skuteczności. Najlepiej wykonać test ciążowy.