Spóźniajacy się okres u 26-latki

Witam spoznia mi sie okres od 8 dni zawsze miałam idealnie co 28 czasami zdarzala sie różnica jednego dnia przed lub po czasie. Ostatnia miesiaczka byla skapa. Teraz tydzień temu wszystko wskazywało ze ten okres bedzie bolal mnie brzuch nawet bolal bardziej przy samym dole przy dotyku uczucie jak by kolki . 3 tygodnie temu byłam u ginekologa wszystko ok. Ostatnio nigdzie nie podrozowalam stresu rowniez większego nie mam a w ciąży na pewno nie jestem.

Witam.

Przyczyną spóźniającej się miesiączki może być także przemęczenie, zaburzenia hormonalne, odchudzanie się lub np.przeziębienie. Wiele kobiet skarży się również na problemy z menstruacją w okresie przesileń. Jeśli mimo wszystko coś Panią wyjątkowo niepokoi a miesiączka nie pojawi się w ciągu kilku dni, proszę udać się na konsultację ginekologiczną.

Pozdrawiam