Spóźniający się tydzień okres a ciąża

Okres spóźnia mi sie juz ponad tydzień. Współżyłam ostatnio dwa tygodnie temu ale zabezpieczałam sie prezerwatywa. Bolały mnie piersi ponad tydzień ale dziś przestały. Nie mam regularnych okresów ale zwykle spóźnial mi sie góra tydzień. Czy moge być w ciąży?

Milena Lubowicz

Prezerwatywa jest dosyć dobrym środkiem antykoncepcyjnym, jej skuteczność to około 98%, więc istnieje szansa, chociaż nie duża, że jest Pani w ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam