Spóźnianie się miesiączki i bóle podbrzusza a szanse na ciążę

Witam.Ostatnią miesiączkę miałam 16 października br. 23 i 25 kochałam się z mężem. Miesiączkę mam co 28 dni jednak teraz nie dostałam.Wczoraj lekko podplamiłam na brązowo. Dziś robiłam test i wyszedł negatywnie. Po stosunku przez kilka dni pobolewał mnie brzuch dołem i ok kilku dni pobolewa mnie znów i mam ciągle wrażenie że dostane okres a nie dostaje.Czy to może być ciąża ?

Małgorzata Panek

Pojedynczy negatywny test ciążowy nie wyklucza ciąży, zwłaszcza w jej początkowym okresie. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do swojego lekarza ginekologa.
Pozdrawiam