Spóźnianie się miesiączki i pierwszy niepełny stosunek z prezerwatywą

w czerwcu probowalem wspolzyc z moja dziewczyna , jednak ona bala się i przestalem . nie mielismy z tego przyjemnosci . Prezerwatywa byla czysta . miala caly czas okres , w tym miesiacu spoznia jej się 3 dni i urusł jej brzuch . moze być to ciaza ? moze prezerwatywa miala malą szczelinę i cos jednak przelecialo ???????

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży teoretycznie istnieje, chociaż jest bardzo niewielkie. Gdyby miesiączka się nadal nie pojawiała proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dziewczyną do ginekologa, po badaniu będzie można stwierdzić występowanie ciąży. Bez badania lekarskiego, na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć.