Spóźnianie się miesiączki i stosunki bez zabezpieczenia w dni niepłodne

Witam. Ja i mój chłopak od pewnego czasu zaczęliśmy współżyć W tym miesiącu kochaliśmy się w dni płodne z zabezpieczeniem, w dni niepłodne, kiedy miałam 'sucho' bez. Miesiączki mam nieregularne, przesuwała się od 4-16 dnia danego miesiąca.W tym spóźnia mi się już 6 dni, pochwę mam suchą, żadnego śluzu wyciekającego, wejście do pochwy jest niby takie jak zawsze, zacieśnione a szyjka macicy miękka i lekko otwarta. Co prawda test zrobie w poniedziałek, ale bardzo się boje! :(

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy i w przypadku wyniku pozytywnego zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam