Spóźnianie się miesiączki i uprawianie pettingu

Witam . Mam pytanie, które cały czas chodzi mi po głowie . Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie stresujące, jednak zawsze okres miałam mniej więcej regularny . Teraz spóźnia mi się 6 dni . Uprawiałam petting z chłopakiem, on kilkukrotnie doszedł . Jego sperma była na moim brzuchu, za każdym razem wycieraliśmy ją z siebie chusteczkami do sucha . Nie pamiętam, by potem on dotykał mnie w intymnym miejscu . Czy jest jakaś możliwość bym była w ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, ale nigdy nie wiadomo czy na palcach nie zostało przeniesione nasienie, nawet jeśli tak by było. To i tak prawdopodobieństwo ciąży w tego rodzaju aktywności seksualnej jest raczej niskie. Jeżeli jeszcze parę dni okres nie będzie występować proszę udać się do ginekologa.