Spóźniona miesiączka a ciąża

przepraszam mam pytanie miałam okres 26,11,2013 nigdy ni się nie spużniał ale już 6 dni jak się spużnia i nie wiem czy to nie ciąża robiłam test 24,12,2013 ale wynik był negatywny czy mółam go zrobić za wcześnie że nie wykrył tego htc czy nie wiem jak to się nazywa dziękuje za odpowiedz i przepraszam za kłopot

proszę powtórzyć test około tydzień po terminie spodziewanej miesiączki. wtedy będzie to bardziej pewne. lub wykonać badanie z krwi BHCG