Spóźniona miesiączka o zmienionym charakterze a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Ostatni raz kochalam sie z chlopakiem 3 tygodnie temu bez zabezpieczenia. Przed tym okres mi sie spoznial. Po 20 dniach od terminu przewidywanej miesiaczki dostalam jej w koncu. Przez dwa dni plamilam, jeden dzien mialam krwawienie a przez kolejne dwa dni na noc sie ona zatrzymywala. Czulam klucie w prawym jajniku jak i bol, teraz przeniosl sie on na lewy jajnik. Przed okresem strasznie bolaly mnie piersi. Nigdy w zyciu nie mialam podobnej "miesiaczki". Czy to moze byc ciaza?

Małgorzata Panek

W początkowym okresie ciąży może występować plamienie. Proszę wykonać test ciążowy, a w przypadku wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam