Spóźniony i krótki okres po stosunku płciowym

Hej, mam do Was pytanie. W dni płodne uprawiałam seks z chlopakiem. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, która nie pękła ani się nie zsunęła. Okres spóźniał mi się 5 dni, robiłam 3 testy ciążowe (wszystkie negatywne) Jeden z nich robiłam rano i od razu po nim dostałam okres. Martwi mnie jedynie to, że okres trwał zaledwie 3 dni (zawsze trwa 7 ), ale jego obfitość była normalna. Jak myślicie, z czego może to wynikać? : ( Dodam, że ból piersi i jajników przeszedł mi po wystąpieniu tego okresu.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Skoro obfitość okresu była normalana to należy uznać to za standardowe krwawienie miesiączkowe.
Negatywne testy praktycznie wykluczają ciążę.
Na długość czasu trwania okresu ma wpływ wiele czynników i nie należy się niepokoić kiedy występują niewielkie odstępstwa.