Spożycie 90 tabletek nasennych i popicie alkoholem

Czy mozliwe jest to zeby probujac sie zabic(somobojstwo) a dokladnie spozyc 3 opakowania tabletek nasennych tj., 90szt i popijajac spora iloscia alkoholu zeby nic nie bylo.. Tak jak by nic nie zadzialalo. Czemu?

Psychologia

Może warto byłoby skorzystać z psychoterapii, by nie testować połączeń leków z alkoholem, bo może to poważnie zaszkodzić zdrowiu i układowi pokarmowemu.
Psychoterapia może pomóc w takiej sytuacji dużo skuteczniej niż leki.

Wydaje się to niemożliwe. Chyba, że jakimś cudem połączenie alkoholu i tabletek tak zadziałało. Albo tylko komuś się przyśniło, że tak zrobił, a sen był bardzo realistyczny. Proszę spróbować zapytać lekarza psychiatrę. Pozdrawiam.