Spożywanie alkoholu i wizyty u dentysty po usunięciu tarczycy

Witam, Jestem 2 tygodnie po operacji tarczycy usunieta została cała kiedy mogę zacząć chodzić do dentysty na borowanie zębów po jakim czasie ,i kiedy mogę spozyc alkohol po tej operacji.

Wszelkich wskazówek powinien udzielić Panu lekarz prowadzący,o ile nie są zawarte w wypisie ze szpitala.Zalecenia takie są zależne zarówno od metody wykonania i zakresu zabiegu jak i zleconych po nim leków. Bardzo proszę o taką konsultację.

W razie bólu proszę nie czekać z wizytą i udać się do dentysty. Dużo zależy od Pana komfortu, jeżeli czuje się Pan na siłach to można udać się do dentysty w razie potrzeby. Pozdrawiam.