Spożywanie alkoholu po operacji krwiaka podtwardówkowego

Witam jakieś 2 miesiące temu miałem operacje. Usunięto z mojej głowy krwiaka podtwardówkowego i śródmózgowego. Do tej pory zażywam leki przeciw padaczce pourazowej. Teraz tylko czekam na rekonstrukcje czaszki. Moje pytanie brzmi kiedy będę mógł spożywać jakikolwiek alkohol ?? Dodam ze mam 18 lat, mam wakacje i mam dość prowadzenia życia jak emeryt. Chciałbym w końcu pójść na jakąś imprezę. Z góry dziękuję za rade.

poważnym zabiegu.

Zycie młodego człowieka jakim Pan jest musi także być odpowiedzialne.
Tu atutem jest coś najważniejszego czyli zdrowie.

Bez wątpienia koledzy zrozumieją jeśli poinformuje ich Pan ,ze ma takie zalecenia lekarskie.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia