Spożywanie alkoholu po raku jądra i chemioterapii

Jakieś sie 8 mięs temu stwierdzono i mnie rak jadra przeszedłem operacje potem chemię i wyniki sa OK czy mozna spożywać alkochol w rozsądnych ilościach?

Mniej więcej 2-3 miesiące po zakończeniu chemioterapii może Pan żyć ( i spożywać ;)), jak przed chorobą. Truizmem jest zalecanie umiaru. W małych ilościach... wszystko dla ludzi. Pozdrawiam.