Spożywanie alkoholu przy leku Fraxiparine

Witam.Zażywam lek Fraxiparine 0,3ml już od 7dni. Moje pytanie jest takie czy mogę do tego leku sożywać alkohol i max w jakiej ilości. Mam uszkodzone więzadło strzałkowe w stawie skokowym i mam nogę w gipsie... ps. mam imieniny dlatego moje pytanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas unieruchomienia i stosowania leków przeciwkrzepliwych warto powstrzymać się od spożywania alkoholu.

od 1 drinka nikt w Polsce jeszcze nie umarł.Nie zaleca się pić bo ponoć to ogólnie szkodzi,ale okazjonalnie spokojnie można wznieśc toaścik.

PS.Fajne pytanie.