Sprawdzenie żywotności zębów

Czy jest jakiś domowy sposob na sprawdzenie żywotności zebow ? Jak o należy zrobic i jaka jest "skala" by poznać czy zab żyje czy tez nie ? Dziękuje

Sprawdzanie żywotności zębów najlepiej powierzyć stomatologowi. Z reguły zęby są sprawdzane po urazach i w takiej sytuacji lepiej nie bagatelizować problemu starając się samemu sprawdzić zęby.