Sprzątanie a nerwica natręctw

Witam.Od pewnego czasu mam taką dziwną przypadłość, nie toleruję bałaganu, denerwuję się jeśli komuś choćby kapnie kropelka kawy na blat w kuchni, a nawet jak ją wytrze to muszę po nim poprawić bo wydaje mi się że zrobił to niedokładnie. Domownicy mają dość mojego warczenia i pokrzykiwania ale ja nie potrafię nad tym zapanować i jak już się uspokoję to mam wyrzuty sumienia. Po przebudzeniu potrafię do południa nic nie zjeść bo najpierw muszę wysprzątać cały dom. czy to może być nerwica natręctw?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza