Spuchnięcie wargi sromowej a odpowiednie działania

Spuchnięta warga sromowa. Wczoraj wraz z moim partnerem chcieliśmy uprawiać seks i podczas pieszczot poczułam pieczenie prawej wargi sromowej większej. Po chwili spuchła a kilka godzin później pojawił sie fioletowy siniak. Aktualnie boli mnie tylko podczas poruszania się. Nie wiem co zrobić i chciałabym się dowiedzieć co to jest i czy jest poważne oraz czy będzie konieczne skonsultowanie się z ginekologiem.

Małgorzata Panek

Najprawdopodobniej jest to spowodowane urazem. Proszę udać się do ginekologa .
Pozdrawiam