Spuchnięta i zaczerwieniona lewa warga sromowa

Witam mam 19 lat i pewien problem. Otóż przez ostatnie miesiące smarowałam okolice mojego odbytu oraż warge sromowa masciami dostępnymi w aptece, ponieważ odczuwam świąd pieczenie oraz pojawia się na nich biały nalot dodam że spuchła i zaczerwieniła się moja lewa warga sromowa. Biorę od ok roku tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio miewam lekkie bóle podbrzusza oraz zauważyłam lekkie plamienie. Miesiaczkę mam mieć za ok tydzień. Smaruje te miejsca od dłuższego czasu lecz nie zauważyłam poprawy czy wiecie co to może być? W wardze sromowej nie odczuwam żadnych guzów po prostu jest spuchnieta zaczerwieniona pekająca i czasami skóra się na niej łuszczy, nie zauważyłam upławow z nieprzyjemnym zapachem. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2tygodnie czy wiecie co to może być?

Szanowna Pani, najprawdopodobniej jest to infekcja, jednakże bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie pomóc