Spuchnięta, zaczerwieniona powieka u 5-latki

dzien dobry. moja piecioletnia córeczka miała wczoraj spuchneta bolaca i zarwieniona, powiekę, dziś rano jest jeszcze gorzej. nie ma sladu po ukaszeniu, (mogę przeslac zdjecie, o ile jest taka mozliwosc) dziś iepsko z wizyta u lekarza, co robic?

Małgorzata Panek

Proszę pokazać tę zmianę lekarzowi pediatrze. W przypadku braku możliwości umówienia się na wizytę, można pojechać do szpitala na izbę przyjęć.
Pozdrawiam