Spuchnięte ucho po treningu

Dzień dobry, mam spuchnięte ucho po treningu - już ponad tydzień. Znalazłem informację, iż opuchliznę można usunąć za pomocą nagrzewania laserowego i megnatronu. Gdzie w Warszawie mogę skorzystać z takiej usługi?

Marta Mielniczuk

Witam, nie wiem jaki rodzaj urazu spowodował spuchnięcie ucha, ale sugerowałabym przede wszystkim wizytę u lekarza, być może jest to krwiak, który trzeba zdrenować. pozdrawiam.