Spuchnięty penis po masturbacji

Witam, mam problem z moim penisem. Po ostatniej masturbacji pojawiły się jakieś chrostki na nim. Przy oddawaniu moczu nie boli tylko one swędzą i skórka na penisie trochę spuchła. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Proszę zastosować delikatne preparaty do higieny intymnej, osuszać okolicę bez wycierania, aby nie podrażnić dodatkowo naskórka. W razie nieustępowania zmian proszę o kontakt z lekarzem.