Środki na zmniejszenie libido

DZIEŃ DOBRY MAM NA IMIĘ ARTUR MAM 39 LAT MOIM PROBLEMEM JEST BRAK SEXU Z ŻONĄ NIE UPRAWIAMY SEXU OD 3.5ROKU WEDŁUG MOJEJ MAŁŻONKI JEŻELI CHCĘ SIĘ Z NIĄ KOCHAĆ TO MUSZĘ SOBIE NA TO ZASŁUŻYĆ I JAKOŚĆ PO 3.5 ROKU NADAL NIE ZASŁUGUJĘ DLATEGO MAM PYTANIE CZY JEST W APTECE JAKIŚ ŚRODEK NA ZMNIEJSZENIE LUB CAŁKOWITE ZLIKWIDOWANIE LIBIDO U MNIE ?NIE CHCĘ ŻONY ZDRADZAĆ A JESTEM JUŻ NA WYCZERPANIU JUŻ NIE MOGĘ TAK DALEJ ŻYĆ SERDECZNIE POZDRAWIAM

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pan wraz z małżonką na psychoterapię małżeńską/par, która jest bardziej dostępna prywatnie niż w ramach NFZ.
Jeżeli żona nie wyrazi zgody, wtedy proszę samemu udać się na konsultację do psychoterapeuty /w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego/.

Dzień dobry!

Potrzeby seksualne są objawem zdrowia, stąd nie stosuje się ich eliminowania u zdrowych osób. Trudność leży w Państwa relacji małżeńskiej i z tej strony warto rozpocząć próbę zmiany, poprawy.
Proszę zgłosić się do psychoterapeuty - samemu lub wspólnie z małżonką.

Pozdrawiam!