Środki wspomagające odchudzanie

Witam serdecznie natrafiłam ostatnio na artykuł dotyczący ketonow malinowych zastanawiam się nad opiniami lekarzy na temat tego środka wspomagajacego odchudzanie czy warto wlaczyc go do diety wspomóc walke z otyłością.

Witam, ze środkami wspomagającymi odchudzanie jest tak, że powinny być stosowane razem ze zbilansowaną dietą niskokaloryczną i zwiększoną aktywnością fizyczną. Ketony malinowe to kolejna substancja, które może wspomóc walkę z otylością, ale brak jest badań w 100% potwierdzających ich działanie.