Śruby tytanowo-kaniulowane po operacji halluksa

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: jestem po operacji haluksów,kości połączono za pomocą śrub tytanowych -kaniulowanych, czy po 2 tygodniach od zabiegu powinno mnie niepokoić pieczenie,które pojawia się dość często w okolicy implantów. Mam daleko do lekarza,który mnie operował i nie chciałabym go niepotrzebnie niepokoić, pozdrawiam serdecznie Ewa

Nie widziałem stanu przed operacja , nie znam przebiegu operacji ani jej efektu końcowego - nie mogę wiec odpowiedzieć! PROSZE SKONSULTOWAĆ SIĘ Z OPERATOREM!!! zż