Ssanie piersi w nocy

Witam, mój 5-miesięczny synek budzi się często w nocy i domaga się piersi. Czasami jest to co 2 godziny. Po kąpieli o 20 dostaje pierś i śpi do 12. Potem to różnie czasami budzi się o 2, 4, 6 lub 3, 5, 7. Ja już jestem tak zmęczona, że w dzień zasypiam na stojąco. Próbowałam dawać kaszkę, ale nic z tego. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam :)

Zachęcam do rozmowy z pediatrą o produktach, którymi można wzbogacać dietę malucha w ciągu dnia. Warto również udać się do poradni laktacyjnej, aby dowiedzieć się czy pokarm, którym karmi Pani maluszka jest treściwy. Proszę odsypiać zarwane noce w miarę możliwości i dobrze się odżywiać, zwłaszcza w produkty zawierające żelazo i magnez :)

Pozdrawiam