Stan po katatonii i ryzyko nawrotu

Witam. Moja narzeczona przeszła przez katatonię. Teraz jest wszystko ok. Czy może to się nawrócić?

Dzień dobry,

To jest pytanie do lekarza prowadzącego, ponieważ on zna osobiście Pana narzeczoną i jej historię leczenia.

Dzień dobry!

To pytanie do lekarzy prowadzących. Różne są przyczyny, źródła i okoliczności katatonicznych - i w zależności od nich różne jest ryzyko ponownego.

Pozdrawiam!