Stan po laserowej korekcji wady wzroku

witam miałam korekcje laserowa wady wzroku OL 2,0/-2,5/180 stopni OP 4,0/-4,0/180stopni.stwierdzono tez astygmatyzm i niedowidzenie OP i nerw wzrokowy sprawny50%.Pani dr powiedziała ze jak dokonam tego zabiegu to OP zacznie lepiej pracowac ponioewaz nerw zostanie pobudzony i nie grozi mi wtedy calkowite niedowidzenie.Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam bo to duzy wydatek, a okulary i teak bede nosic.Prosze o odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Odpowiedź powinna Pani uzyskać od lekarza, który wykonywał zabieg lub na niego kierował.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wydaje się, że postępowanie w postaci laserowej korekcji wzroku będzie dla Pani dobrym krokiem, szczególnie jeżeli chodzi o sprawność nerwu wzrokowego. W razie wątpliwości proszę także zasięgnąć rady innego lekarza okulisty. Pozdrawiam.