Stan po operacji kości strzałkowej

Witam serdecznie jestem 3 tygodnie po operacji kosci strzalkowej i kostki i do tej pory nie usunięto szwów. Jakie są konsekwencje z nie wyciągnięcia ich bo nikt mi nie powiedział kiedy mam ponownie zgłosić się do lekarza. Wizyta zaplanowana jest dopiero na 19 wrzesnia co mam zrobić? ?pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Witam , nie wyobrażam sobie , aby chirurg nie wyznaczył terminu wizyty kontrolnej po takiej operacji!!!!! Może jakieś kłopoty językowe?!?! Proponuję udać się na EMERGENCY!!! z.żurawski