Stan po operacji stabilizacji kręgosłupa oraz dolegliwości bólowe
Jestem po operacji stabilizacji kręgosłupa c4/c5, c5/c6. Z nawracającą rwą kulszową, ostatnio rwą udową.Obecnie po 2 blokadach, druga pod kontrolą rtg. W kręgosłupie lędźwiowym wielopoziomowa dyskopatia z wypuklinami, bez ucisku na rdzeń. W piersiowym na 3 poziomach przepukliny uciskające worek oponowy, oraz korzenie nerwowe. Bolą mnie całe plecy, żebra, w części uda pr nogi brak czucia, oraz osłabiona noga -nie mogę stanąć na pięcie. strasznie cierpię. Co robić?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Mysle, ze w Pani przypadku skuteczne bylyby zabiegi radiofrekwencji pulsacyjnej na korzenie nerwowe w odcinku piersiowym i ledzwiowym ale trudno mi sie wypowiadac z cala pewnoscia be z zbadania Pani i bez ogladniecia skanow rezonansu magnetycznego. Zapraszam do mnie do przychodni.