Stan po operacji usunięcia guzów z wątroby

Witam, mama mokego narzeczonego na poczatku grudnia przeszla operacje usuniecia guzow z watroby (przerzut z jelita). Lekarze zostawili 30% watroby. Po TK okazalo sie, ze zostalo mala nakrapiana plamka, ktora domniemanie ma zwalczyc chemia. Markery spadly z 6000 do 4. Jednak od stycznia pojawiaja sie plyny, na przemian w brzuchu i plucach. O co chodzi? Jakie sa rokowania? Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz...

Witam. Jest to poważny problem chorobowy. Napisała Pani mało informacji na temat choroby: Brak rozpoznania histopatologicznego z wątroby. Nic Pani nie pisze na temat nowotworu jelita, zapewne był wykonany zabieg. Brak informacji na ten temat. Można się tylko domyślać.
Pozdrawiam.