Stan po operacji wypadania odbytnicy z dostępu brzusznego

witam. Jestem po operacji wypadania odbytnicy z dostepu brzusznego z uzyciem siatek.Mam zalecona diete lekko strawna przez 2 tyg. Czy potem moge jesc juz normalnie?jak dlugo w "srodku" goi sie i zrobia sie zrosty bym niemusiala sie bac ze cos"urwie,naderwie"POZDRAWIAM

Witam. Z tymi pytaniami radzę zgłosić się do operatora , który na pewno dokładnie wszystko wyjaśni i rozwieje wątpliwości. Pozdrawiam. .