Stan po usunięciu endometriozy w bliźnie

Dzień dobry, jestem po usunięciu endometriozy w bliźnie po cc, mam założony system mirena z powodu przerostu endometrium. Zapisano mi dodatkowo lek visanne. Czy mogę stosować oba systemy razem i czy ta kombinacja zabezpiecza mnie przed ciążą? Niestety, na skutek zdenerwowania nie zadałam tych pytań lekarzowi prowadzącemu, a wizyta kontrolna za kilka tygodni. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wkładka domaciczna Mirena przez okres 5 lat działa antykoncepcyjnie.