Stan po usunięciu jelita grubego

Witam, Jestem 1,5 miesiąca po usunięciu 30 cm jelita cienkiego i 8 cm jelita grubego. Operacja spowodowana była guzami z endometriozy. Ciągle mam biegunki i nie wiem czy to normalne, że utrzymują się one już półtora miesiąca od operacji? Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane biegunki mogą być spowodowane usunięciem fragmentu jelita i następowymi problemami z trawieniem.