Stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego i jazda na rolkach

Witam, jestem dokladnie 2 tygodnie po usunięciu woreczka żółciowego. Nie wiem co wpadlo mi do głowy zeby dzis zacząć uczyć sie na rolkach jeździć. Nie martwiła bym się, ale mnie koleżanka nastraszyła bo wywróciłam sie konkretnie kilka razy a ważę aż 84 kg przy 165 cm wzrostu.Nic mi się nie stało ani nic mnie nie boli tylko się zastanawiam czy w środku mogli sie cos zruszyć.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Proszę koniecznie zgłosić się do operatora! Ja nie znam zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! zż