Stan po wszczepieniu zastawki mitralnej i wynik INR u 82-latki

mama ma 82 lata,13 lat temu miała wszczepiona zastawke mitralna AVR St.jude medical 21.caly czas brala sintrom,teraz jest ze mna w Angli i tutaj brala warfaryne.3 miesiące temu miała wylew,zaprzestano podawac warfaryne,nie bierzE jej do dziś,lekarz powiedział,ze już nigdy nie będzie tego brala.ostatni wynik INR 1,1, MARTWIE SIE CO BEDZIE DALEJ,bola ja lydki[miała usg,ale nic nie wykazalo,czy jest jakies alternatywne leczenie,obawiam się,ze mame już skazali,a ma bardzo dobra kondycje,chce zyc

Pani mama koniecznie musi wrocic do lekow przeciwzakrzepowych, prosze o skonsultowanie sie z lekarzem . Po wszczepieniu sztucznej zastawki , zwłaszcza w pozycję mitralna ( tak jak u mamY) takie leczenie jest niezbędne do końca zycia