Stan po wyleczeniu kiły

Witam, 2 lata temu zaraziłem się kiłą. Po 2 miesiącach od zarażenia poddałem się leczeniu antybiotykowemu. Wszystkie objawy zniknęły. Minęły 2 lata od zarażenia, a boje się ze w pełni nie wyleczyłem choroby. Mam obawy ze kiła przeszła w stadium utajenia. Codziennie czuje kujący ból głowy. Często się irytuje i mam stany depresyjne. Współżyłem przez ostatni okres, ale nikt z moich partnerów nie poinformował mnie o zakażeniu go. Czy ten argument daje mi pewność ze jestem wyleczony z kiły?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pewności nie mogę zagwarantować. Można to sprawdzić wykonują oznaczenie przeciwciał IgG i IgM w kierunku boreliozy.