Stan po zapaleniu wątroby z żółtaczką a oddanie szpiku

W dzieciństwie przebyłem zapelenie warąby z żołtaczką - HBs +. Niedawno zrobiłem sobie badania i HBS antygen mam ujemny z kolei anty-HBs mam na poziomie 90 mIU/ml. Biorąc powyższe pod uwagę, jak wygląda moja sytuacja jako ewentualnego dawcy krwi/szpiku/organów?

Badania świadczą o tym,że pan przebył WZW typ B, wyeliminował wirusa, a zostały pciała. to bdobrze! Myślę,ze jeszcze w satcji powinni zbadać szczegółowiej pciała i inne antygeny WZW typ B. Jezeli będzie wszystko w porzadku nie ma pcwskazań.