Stan po złamaniu trzonu kości ramiennej

Witam,w sierpniu przeszłam operacje reki-stan po złamaniu trzonu kosci ramiennej lewej,Destabilizacja zespolenia.Usunięto złamana plyte z kosci i zastapiono nowa oraz zrobiono przeszczep zbanku kostnego w okolice szpary złamania.nosiłam gips przez 10 tygod.Po sciagnieciu gipsu i zrobieniu zdjecia kontrolnego okazało sie,że kosc sie niezrosła ,szpara złamania została dosc widoczna,mam 57lat i pytanie jakie moga byc komplikacje przy tego typu złamaniu i czy musze sie poddac nastepnej operacji

zdecydowanie reoperacja -stabilizacja innym zespoleniem np gwozdziem srodszpikowym z podaniem czynników wzrostu.Ew pozostawienie tego zespolenia ktore Pani ma i podanie czynników wzrostu.
Pozdrawiam