Stan podgorączkowy, bóle brzucha a wczesne objawy ciąży

Witam. Czy to ze mam 37 stopni goraczki od dwoch dni, i bole brzucha, brak okresu,( czuje sie jakbym miala go dostac takie dziwne te bole i wrazenie ) a spalam wg moich obliczen w dni płodne ze swoim mezczyzna tj ok 10 dni temu, czy to sa jakies oznaki wczesnej ciązy!? Prosze o odpowiedz;) z gory dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mogą to być objawy ciąży ale z pewnością nie można na tej podstawie stawiać rozpoznania. Proponuję test ciążowy.