Stan podgorączkowy i wyrastanie ósemki

Witam, mój problem się zaczął od bólu dolnej lewej części szczęki, i bolesnych węzłów chłonnych, i stanów podgorączkowych, poszłam do stomatologa, usunął mi 6 i 7, ósemka nie wyrżnięta - zostawił. Dostałam augumentin 500mg/2 dobę. Ból szczęki przeszedł. Teraz mnie boli jakby migdał i ucho z prawej strony. Stany podgorączkowe mam dalej. Czy może być to spowodowane wyżynającą się ósemką górną? Dodam że dzisiaj kończę antybiotyk, ósemka niewyrżnięta boli TYLKO przy ucisku w tym miejscu.

Dzień dobry, skoro prawdopodobnie ból był wywołany stanem zapalnym zebow które zostały usunięte, skoro nie ma poprawy, to nie koniecznie musi to być wina wyrzynajacej się ósemki, być może wytworzył się Pani tzw. suchy zębodół, proszę odwiedzić swojego stomatologa, jeżeli to jest przyczyną to założy Pani specjalne lekarstwo do zębodołu i ból powinien minąć. Pozdrawiam :)