Stan podgorączkowy u 3-letniej córki po kuracji antybiotykowej

U mojej 3 letniej corereczki utrzymuje sie stan podgoraczkowy około 37'. Jest po kuracji antybiotykowej na gardelko.... Czy możliwe ze jest niedoleczona ? Czy potrzebna jest kolejna wizyta u lekarza ? Dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli taka temperatura utrzymuje się cały czas warto ponownie zgłosić się do swojego pediatry.