Stan przedzakrzepowy żyły środkowej siatkówki oka prawego

Witam proszę o pomoc. ; Stan przedzakrzepowy Żyły środkowej siatkówki oka prawego.Zalecenia Akard150mg1x1 vessel due F 2x1. Proszę o podanie dobrego specjalisty i co dalej robić.WSZYSTKIE BADANIA WYKONANE W SZPITALU SĄ BEZ ZASTRZEŻEŃ NIE ZNAMY PRZYCZYNY.Syn ma 25 lat jest wysportowany. Ostatnio ok. 2 m-ce temu bardzo się przeciążył fizycznie-(przeprowadzka)może to jest powód.Nie przyjmował żadnych lekó na stałe.Nie stosuje używek. Proszę o pomoc.

Witam. Stany takie najczęściej spowodowane sa przez problemy internistyczne np. zwyżki ciśnienia tętniczego krwii, zaburzenia gospodarki cukrowo-lipidowej, itp. Pacjent powinien być skonsultowany przez lek. internistę pod kątem takich chorób.Wysiłek fizyczny raczej nie był przyczyna tego problemu. Leki wymienione powyżej są odpowiednie. Pozdrawiam . Barnyk K.

Witam.
Stan przedzakrzepowy żyły środkowej siatkówki może wynikać ze zbyt gęstej krwi w związku z powyższym należy poszukać przyczyny dlaczego tak się dzieje. Proponuję wizytę u hematologa.
Pozdrawiam