Stan psychiczny po usunięciu ciąży

usunelam ciaze jak mam sobie doradzic bylam w 7 tyg moj chlopak nic o tym nie wie to nie bylo jego dziecko nie mam z kim o tym porozmawiac

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z osobistej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej.

Szanowna Pani,

jeżeli nie ma Pani bliskich osób, z którymi mogłaby Pani porozmawiać, wówczas zwrócenie się do psychologa z prośbą o taką rozmowę i pomoc w poukładaniu konsekwencji tej decyzji oraz dalszego życia - jest dobrym pomysłem.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org