Stan pustki w głowie

Witam,mam pyt.Obecnie mam stan pustki w głowie.Nie wiem czym jest ona spowodowana ,być moze depresja ktora mialem wiele lat temu badz to skutek po lekach jakie przyjmowalem.Byłem u lekarza neurologa i przepisał mi Lek Efectin ER 37,5 mg i 75 mg.Ile może zająć wyleczenie tym lekiem pustki w głowie?Przynajmniej tak mniej więcej proszę mi napisać. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, a nie do neurologa.
Lekarz po osobistym zbadaniu będzie w stanie udzielić Panu odpowiedzi.

Dzień dobry, na to pytanie powinien panu dzielić odpowiedzi lekarz, który lek przepisał, to zależy od diagnozy. Proszę się skontaktować z lekarzem. Pozdrawiam