Stan skóry po wstawieniu drutów

zlamanie kosci ramiennej z przemieszczeniem WITAM SERDECZNIE... 19/11 SPADLAM NIEFORTUNNIE ZE SCHODOW.POJECHALAM NA SOR,TAM POWIEDZIELI MI ZE KWALIFIKUJE SIE TO TYLKO DO POSKLADANIA NA DRUTY-TAK TEZ SIE STALO. MAM WSTAWIONYCH 5 PLUS GIPS.BYLAM JUZ DWA RAZY NA KONTROLI ALE NIKT NIE UDZIELIL MI KONKRETNYCH ODPOWIEDZI. KONCZY SIE JUZ TRECI TYDZIEN A REKA BOLI.SPOD SKORY WYCHODZI MI DRUT. TO MIEJSCE BOLI NAJBARDZIE JAKBYM MIALA DRUT KOLCZASTY.LEKARZ MOWI ZE TO NORMALNE . NIGDY WCZESNIEJ NIE MIALAM NIC ZLAMANEGO.BARDZ BOJE SIE O STAN SKORY SZCZEGOLNIE POD PACHA. CZY MOZE WDAC SIE JAKAS INFEKCJA?GIPS MA 3 TYGODNIE . MI SIE WYDAJE ZE SIE POLUZOWAL A GDZIE TU JESZCZE TYLE CZASU DO ZDJECIA?LEKARZ MOWIL ZE 4TYG. PO DWOCH POWIEDZIAL ZE MAM PRZYJECHAC 7 stycznia na zdecie gipsu.MOZE MI POWIE ZE JEDNAK NASTEPNE TYGODNIE BEDA JESZCZE.PROSZE O POMOC POZDRAWIAM

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się nie martwić. Ortopeda operując musiał zaopatrzyć kości w ten sposób aby po leczeniu zachowała Pani sprawność w kończynie, biorąc po uwagę że jest Pani młodą osobą. Gdy kość się zrośnie druty zostaną usunięte. w przypadku ewentualnego zakażenia [nasilający się ból, gorączka, wyciek ropny z rany] proszę zgłosić się do poradni ortopedycznej bądź chirurgicznej. Pozdrawiam.